за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
ИЗБЕРИ ПОПУСТ СО SPORT&BONUS ВО SPORT VISION
Новости
15.03.2021.
Новости

ИЗБЕРИ ПОПУСТ СО SPORT&BONUS ВО SPORT VISION

15.03.2021.

Одлична можност ексклузивно за членовите на Sport&Bonus програмата за лојалност во Sport Vision: секој купувач со направена сметка над 4.000 денари во мултибренд продавниците на Sport Vision ќе има право да го избере попустот за следното купување.
Акцијата важи од 13 март до 18 април 2021 година.

Изборот на попустот може да се направи само еднаш, односно, направениот избор на попуст не може да се промени.

Пример: доколку купувачот избере 15% попуст на Champion за наредно купување, избраниот попуст ќе може да го искористи при наредното купување на производи Champion до 18 април.

Со направена сметка над 4.000 денари купувачот може да избере од следниве попусти:
adidas 10%, Champion 15%, Ellesse 10%, Reebok 10%, Nike 10%, Umbro 15%,

а со направена сметка над 7.000 денари купувачот може да избере од следниве дополнително зголемени попусти:

adidas 15%, Champion 25%, Ellesse 20%, Reebok 20%, Nike 20%, Umbro 25%.

Слични статии

01.
Sep.
Новости
Наскоро завршува летниот распуст, а набргу ќе заѕвони првото ѕвонче во новата учебна година.
01.
Jun.
Новости
Искористете некои од овие совети и ќе се видиме на патеката!
25.
Apr.
Новости
Ве покануваме на една поинаква дружба во Sport Vision продавницата во East Gate Mall од 12 часот до 15 часот овој петок и сабота.
15.
Feb.
Новости
Во Sport Vision продавницата во Скопје City Mall е отворен нов корнер за љубителите на outdoor авантурите.
09.
Dec.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.
05.
Oct.
Новости
Маратон е најдолгата трка на олимписката програма, каде што натпреварувачите треба да истрчаат точно 42.195 километри.
28.
Sep.
Новости
Роденденска недела полна со попусти по повод 10-тиот роденден на Sport Vision во Македонија.
18.
May.
Новости
Подготовките за трчање на подолги делници се одвиваат постепено, а добро смислениот план за активности може да ви го олесни трчањето на најдолгата делница. О...
18.
Apr.
Новости
Пролетта пристигна, сите бои се засилија, воздухот мириса на нови почетоци, ракавите се скратија, очилата за сонце излегоа од чантите, а секој чекор стана по...