Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
12.11.2021.

НАЈДОБРОТО ТУКУШТО СТАНА УШТЕ ПОДОБРО! SPORT VISION ВО SKOPJE EAST GATE!

Во East Gatе е отворена најголемата продавница на Sport Vision досега, во која се применети најсовремените светски стандарди за шопинг со мултимедијална комуникација на понудите и врвен дизајн на ентериерот и осветлувањето.

Во понудата може да се најдат сите можни категории, така што секој може да најде парче за себе, без разлика дали се работи за спортски или lifestyle производи, за деца, тинејџери или возрасни.

Од екипата на Sport Vision велат дека со отворањето на новата продавница прават уште еден чекор кон зацврстување на водечката позиција на Sport Vision како најголема и најдобра мрежа на продавници за спортска облека, опрема и обувки во Македонија која ги следи и применува најновите светските трендови и стандарди и не се плаши континуирано да иновира.

Ново место, за нови врвни шопинг искуства со најдобата екипа!

Sport Vision конечно во East Gate Mall. Се гледаме!

Trenutno nema komentara

Слични статии

09.
Dec.
2022.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
2022.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.