за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
10.001 - 20.000 ДЕН
60 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1201A584-021
Машки патики
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3024903-303
Машки патики за трчање
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1773-301
Машки патики за тенис
10.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV4129-102
Машки патики за трчање
17.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026235-001
Машки патики за трчање
10.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DR2615-003
Машки патики за трчање
12.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV7413-014
Машки патики
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3025797-001
Машки патики за трчање
11.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026579-400
Машки патики за трчање
10.490 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.