за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max 270
Nike Air Max 270
Nike Air Max 270
Nike Air Max 270
Nike Air Max 270
Nike Air Max 270
Nike Air Max 270
Nike Air Max 270
Nike Air Max 270
Nike Air Max 270
Nike Air Max 270
Nike Air Max 270
Код на производ: AH8050-003
Nike

Nike Air Max 270

Код на производ: AH8050-003
Машките lifestyle патики Nike Air Max 270, ви носат стил, удобност и огромна доза на самодоверба. Ткаенината и синтетичката ткаенина обезбедуваат дишење и ги одржуваат стапалата свежи наутро. Средниот ѓон од пена дава чувство на мекост, леснотија и удобност. Препознатливиот прозорец на Nike и свежиот опсег на бои му даваат на овој модел посебна привлечност. Еластичната конструкција, слична на чорап, создава персонализирано вклопување и прави да се чувствувате како патиката да е дел од вашето стапало. Nike Air Max 270 не случајно го доби своето име, атрактивната и особено видлива воздушна единица е поставена директно под петицата и јасно е што значи тоа - 270 степени од најдобрата удобност и моден стил. Гумениот ѓон ја зголемува издржливоста на овие Nike патики. Спецификација: Машки lifestyle патики Синтетички и текстилен горен дел Среден ѓон од пена Единица за воздух Плиток профил Лого на Nike Гумен ѓон.
10.890 ДЕН
10.890 ДЕН
8.712 ДЕН
Заштеда: 2.178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машките lifestyle патики Nike Air Max 270, ви носат стил, удобност и огромна доза на самодоверба. Ткаенината и синтетичката ткаенина обезбедуваат дишење и ги одржуваат стапалата свежи наутро. Средниот ѓон од пена дава чувство на мекост, леснотија и удобност. Препознатливиот прозорец на Nike и свежиот опсег на бои му даваат на овој модел посебна привлечност. Еластичната конструкција, слична на чорап, создава персонализирано вклопување и прави да се чувствувате како патиката да е дел од вашето стапало. Nike Air Max 270 не случајно го доби своето име, атрактивната и особено видлива воздушна единица е поставена директно под петицата и јасно е што значи тоа - 270 степени од најдобрата удобност и моден стил. Гумениот ѓон ја зголемува издржливоста на овие Nike патики.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Синтетички и текстилен горен дел
 • Среден ѓон од пена
 • Единица за воздух
 • Плиток профил
 • Лого на Nike
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ2437-001
  8.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9754-001
  9.933 ДЕН
  Заштеда 30%
  14.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD2765-400
  9.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Max 270
  Патики
  Nike Air Max 270