за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike Huarache Run SE
Nike Huarache Run SE
Nike Huarache Run SE
Nike Huarache Run SE
Nike Huarache Run SE
Nike Huarache Run SE
Nike Huarache Run SE
Nike Huarache Run SE
Код на производ: DV2243-100
Nike

Nike Huarache Run SE

Код на производ: DV2243-100
Нашето специјално издание Nike Huarache Run SE детски патики за тинејџери е дизајнирано за млади уметници. Горниот дел од синтетичка кожа и текстил е издржлив, додека внатрешноста обезбедува цврсто вклопување како чорап. Ременот во пределот на петицата го олеснува облекувањето и соблекувањето на патиките, плус обезбедува дополнителна поддршка и стабилност. Меката пена под нозете обезбедува лесно амортизирање, а гумениот ѓон обезбедува издржливо влечење. Ова специјално издание ги поттикнува децата да цртаат и да се изразуваат преку уметност. Пополнете ги празнините на врвот со вашите омилени бои, измијте ги и правете го тоа повторно и повторно. Напишете го и вашето име на јазикот. Сакаме да ја видиме вашата креативност. Спецификација: Плиток профил Врвки Горен дел од синтетичка кожа и текстил што може да се бои Ремен во пределот на петицата Пенасто газиште Гумен ѓон.
8.090 ДЕН
6.472 ДЕН
6.472 ДЕН
Заштеда: 1.618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Нашето специјално издание Nike Huarache Run SE детски патики за тинејџери е дизајнирано за млади уметници. Горниот дел од синтетичка кожа и текстил е издржлив, додека внатрешноста обезбедува цврсто вклопување како чорап. Ременот во пределот на петицата го олеснува облекувањето и соблекувањето на патиките, плус обезбедува дополнителна поддршка и стабилност. Меката пена под нозете обезбедува лесно амортизирање, а гумениот ѓон обезбедува издржливо влечење. Ова специјално издание ги поттикнува децата да цртаат и да се изразуваат преку уметност. Пополнете ги празнините на врвот со вашите омилени бои, измијте ги и правете го тоа повторно и повторно. Напишете го и вашето име на јазикот. Сакаме да ја видиме вашата креативност.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка кожа и текстил што може да се бои
 • Ремен во пределот на петицата
 • Пенасто газиште
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DV5456-005
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  Цена 3.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DH9393-105
  Цена 5.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4592-100
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  Цена 4.245 ДЕН
  Заштеда 50%
  8.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Huarache Run SE
  Патики
  Nike Huarache Run SE