за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Huarache Run
Nike Huarache Run
Nike Huarache Run
Nike Huarache Run
Nike Huarache Run
Nike Huarache Run
Nike Huarache Run
Nike Huarache Run
Nike Huarache Run
Nike Huarache Run
Код на производ: DQ0517-600
Nike

Nike Huarache Run

Код на производ: DQ0517-600
Nike Huarache Run се детски патики за девојчиња, со многу модерен дизајн. Омилениот дизајн и докажаниот Nike квалитет се најдобрата препорака за овие детски патики. Познатиот Huarache ремен на петицата, покрај класичниот изглед, го олеснува и облекувањето на овие патики. Комбинацијата од кожа и мрежест материјал, покрај издржливоста, обезбедува прозрачност и убаво чувство на свежина. Меката пена под стапалата им дава супериорна удобност и им обезбедува добра и лесна амортизација. Дизајнот на патиките ќе им овозможи лесно вклопување. Гумениот ѓон има жлебови, кои создаваат флексибилност, така што секој нивен чекор ќе изгледа сосема природно, а во исто време ќе им ја обезбеди потребната сигурност. Спецификација: Детски патики за девојчиња Горниште: кожа и мрежа Пенест среден дел Huarache ремен на петицата Флексибилен гумен ѓон .
8.090 ДЕН
8.090 ДЕН
5.663 ДЕН
Заштеда: 2.427 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Huarache Run се детски патики за девојчиња, со многу модерен дизајн. Омилениот дизајн и докажаниот Nike квалитет се најдобрата препорака за овие детски патики. Познатиот Huarache ремен на петицата, покрај класичниот изглед, го олеснува и облекувањето на овие патики. Комбинацијата од кожа и мрежест материјал, покрај издржливоста, обезбедува прозрачност и убаво чувство на свежина. Меката пена под стапалата им дава супериорна удобност и им обезбедува добра и лесна амортизација. Дизајнот на патиките ќе им овозможи лесно вклопување. Гумениот ѓон има жлебови, кои создаваат флексибилност, така што секој нивен чекор ќе изгледа сосема природно, а во исто време ќе им ја обезбеди потребната сигурност.
Спецификација:

 • Детски патики за девојчиња
 • Горниште: кожа и мрежа
 • Пенест среден дел
 • Huarache ремен на петицата
 • Флексибилен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Розе
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FN7786-001
  6.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FN7785-001
  7.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4592-100
  6.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Huarache Run
  Патики
  Nike Huarache Run