за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Nike Air Max Motif
Код на производ: DH9388-003
Nike

Nike Air Max Motif

Код на производ: DH9388-003
Nike Air Max Motif се детски патики кои носат уникатен изглед и неверојатен квалитет. Овие патики му оддаваат почит на легендарниот AM1 модел од 1987 година со футуристички изглед за генерациите кои доаѓаат. Дизајнерските линии даваат ретро вибрации, а редизајнираната Air единица ви обезбедува супер-мека амортизација, така што целодневната удобност е загарантирана. Јазичето на петицата и јазикот го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Комбинацијата на велур и текстил во горниот дел совршено нежно ги обвиткува вашите стапала, но во исто време ви дава цврстина за безбеден чекор. Меката пена под нозете носи меко чувство при секој чекор. Транспарентниот, флексибилен гумен ѓон со жлебови обезбедува одлично прилепување на сите површини. Спецификација: Детски lifestyle патики Плиток профил Горниште од велур и текстил Пенест среден ѓон Јазиче за повлекување на петицата и јазикот Air единица Гумен ѓон .
8.090 ДЕН
8.090 ДЕН
5.663 ДЕН
Заштеда: 2.427 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air Max Motif се детски патики кои носат уникатен изглед и неверојатен квалитет. Овие патики му оддаваат почит на легендарниот AM1 модел од 1987 година со футуристички изглед за генерациите кои доаѓаат. Дизајнерските линии даваат ретро вибрации, а редизајнираната Air единица ви обезбедува супер-мека амортизација, така што целодневната удобност е загарантирана. Јазичето на петицата и јазикот го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Комбинацијата на велур и текстил во горниот дел совршено нежно ги обвиткува вашите стапала, но во исто време ви дава цврстина за безбеден чекор. Меката пена под нозете носи меко чувство при секој чекор. Транспарентниот, флексибилен гумен ѓон со жлебови обезбедува одлично прилепување на сите површини.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Горниште од велур и текстил
 • Пенест среден ѓон
 • Јазиче за повлекување на петицата и јазикот
 • Air единица
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FN7786-001
  6.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FN7785-001
  7.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4592-100
  6.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Max Motif
  Патики
  Nike Air Max Motif