за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
Nike WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
Nike WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
Nike WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
Nike WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
Nike WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
Nike WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
Nike WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
Nike WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
Nike WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
Код на производ: CW7358-501
Nike

Nike WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38

Код на производ: CW7358-501
8.190 ДЕН
4.914 ДЕН
4.914 ДЕН
Заштеда: 3.276 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7.5 38.5 24.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Трчање
Боја Лилакова
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HJ6655-900
Цена 12.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HJ6649-900
Цена 11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV3865-401
Цена 9.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38
Патики
Nike WMNS NIKE AIR ZOOM PEGASUS 38