Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Новости
28.09.2022.

ЗАЕДНО ГО СЛАВИМЕ 10-ТИОТ РОДЕНДЕН!

Роденденска недела полна со попусти по повод 10-тиот роденден на Sport Vision во Македонија. Од четврток (29.09) до понеделник (03.10) купувачите ќе имаат можност да го прослават нашиот јубилеј со неверојатни попусти од 10% до 30% на целиот асортиман.

Наша чест и огромно задоволство ни е што 10 години постоиме благодарение на вашата доверба и лојаност. Целта ни е постигната – изградивме карактер и бренд кој ќе продолжиме да го негуваме и развиваме се повеќе во склоп со вашите потреби.

Постојано го збогатуваме своето портфолио со нови, но селектирани брендови, со цел да им понудиме на своите потрошувачи можност за избор на квалитетна спортска опрема, текстил и обувки. Застапници сме на реномирани брендови како Champion, Ellesse, Umbro, New Balance, North Face и многу други, а партнери сме на водечките светски брендови Nike, аdidas, Reebok, Under Armour и други, чии производи можат да се најдат во 36 малопродажни објекти во 13 градови низ Македонија.

Секој роденден буди и спомени, а ние во Sport Vision имаме многу од нив. Во текот на изминатите 10 години се поставивме на пазарот како најголем ланец на продавници за спортска облека и опрема. Се дружевме на многу спортски настани на кои присуствувавме заедно и уште многу други моменти кои секогаш ќе ни даваат уште поголема желба да останеме посветени на работата и присутни во целост и понатаму - затоа што вие тоа го заслужувате.

Дојдете заедно да го прославиме овој јубилеен 10-ти роденден, да се забавуваме со ниски цени и роденденски попусти од -10% до -30% на целиот асортиман и можност за купување на 10 рати, без камата и скриени трошоци со административна забрана во сите продавници на Sport Vision.

 

Ние сме Екипа.

Trenutno nema komentara

Слични статии

09.
Dec.
2022.
Новости
Ве покануваме на отворањето на нашата продавница на новата локација во Штип City Mall оваа сабота, 10.12.2022.
03.
Nov.
2022.
Новости
Есента е идеално време за нови авантури на отворено, а оваа година време е и вие да тргнете во една од нив.