Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
NIKE Court Legacy Lift
Женски патики
Код на производ:
(DM7590-100)
NIKE

NIKE Court Legacy Lift

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
2
(Oceni)

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Однесете го вашиот стил на следното ниво со Nike Court Legacy Lift за женски lifestyle патики. Нивниот класичен, лесен за носење дизајн е заокружен со среден ѓон на платформа, нагласувајќи го вашиот груб став. И не грижете се, ние ја задржавме формата што ја сакате. Суптилно слоевит горен дел ги прави класични и лесни за носење. Амортизираната пета и кадифен јазик ја зголемуваат удобноста. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и лого на Nike што јасно говори за вашата љубов кон брендот. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Облечете ги овие Nike патики lifestyle и препуштете се на новиот ден. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Врвки Слоен горен дел Плишан јазик Поставена пета Среден ѓон на платформа Гумен ѓон.
Подетално

Однесете го вашиот стил на следното ниво со Nike Court Legacy Lift за женски lifestyle патики. Нивниот класичен, лесен за носење дизајн е заокружен со среден ѓон на платформа, нагласувајќи го вашиот груб став. И не грижете се, ние ја задржавме формата што ја сакате. Суптилно слоевит горен дел ги прави класични и лесни за носење. Амортизираната пета и кадифен јазик ја зголемуваат удобноста. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и лого на Nike што јасно говори за вашата љубов кон брендот. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Облечете ги овие Nike патики lifestyle и препуштете се на новиот ден.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Слоен горен дел
 • Плишан јазик
 • Поставена пета
 • Среден ѓон на платформа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  Оставите оценка

  • Florim
   Florim

   30.03.2023. 17:06
  • Симона
   Симона

   27.03.2023. 20:20

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DR2395-600
  5.943 ДЕН
  Заштеда 30%
  8.490 ДЕН
  Помош