за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Sportswear Tech
Nike Sportswear Tech
Nike Sportswear Tech
Nike Sportswear Tech
Код на производ: CW4298-334
Nike

Nike Sportswear Tech

Код на производ: CW4298-334
Nike Sportswear Tech е женски дуксер со капуљача, дизајниран за вистинско спортско задоволство. Овој дуксер со класичен крој зрачи со храбар атлетски стил, истовремено обезбедувајќи удобност и топлина. Направен е од голем процент на памук со врвен квалитет, тој носи удобност во контакт со кожата. Отворот на дуксерот лесно можете да го прилагодите со патент кој се простира по целата должина. Удобната аеродинамична капуљача со четири панели додава топлина и естетика. Внатрешниот џеб со патент овозможува брзо и безбедно складирање на клучевите и телефонот. Погоден е за слоевито облекување и лесно се одржува со перење во машина за перење. Nike Sportswear Tech е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, без разлика дали сте спортски тип или едноставно го сакате неприкосновениот спортски стил. Спецификација: Женски дуксер со капуљача Класичен крој Патент Состав: 69% памук и 31% полиестер Внатрешен џеб Машинско перење.
8.190 ДЕН
8.190 ДЕН
8.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear Tech е женски дуксер со капуљача, дизајниран за вистинско спортско задоволство. Овој дуксер со класичен крој зрачи со храбар атлетски стил, истовремено обезбедувајќи удобност и топлина. Направен е од голем процент на памук со врвен квалитет, тој носи удобност во контакт со кожата. Отворот на дуксерот лесно можете да го прилагодите со патент кој се простира по целата должина. Удобната аеродинамична капуљача со четири панели додава топлина и естетика. Внатрешниот џеб со патент овозможува брзо и безбедно складирање на клучевите и телефонот. Погоден е за слоевито облекување и лесно се одржува со перење во машина за перење. Nike Sportswear Tech е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, без разлика дали сте спортски тип или едноставно го сакате неприкосновениот спортски стил.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача
 • Класичен крој
 • Патент
 • Состав: 69% памук и 31% полиестер
 • Внатрешен џеб
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Зелена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DZ4612-638
  5.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DR4973-601
  5.243 ДЕН
  Заштеда 30%
  7.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DR4973-010
  7.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Sportswear Tech
  Дуксер
  Nike Sportswear Tech