за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max 97
Nike Air Max 97
Nike Air Max 97
Nike Air Max 97
Nike Air Max 97
Nike Air Max 97
Nike Air Max 97
Nike Air Max 97
Nike Air Max 97
Nike Air Max 97
Код на производ: FB8454-300
Nike

Nike Air Max 97

Код на производ: FB8454-300
Облечете ја прекрасната, Nike Air Max 97 женска lifestyle патика, овој пат со интересен, текстурален пресврт. Дизајнот инспириран од вода тече без разлика дали сте излезени на трчање или навечер во градот. Оригинално дизајнирано за перформанси при трчање, амортизацијата Air Max со целосна должина го комбинира најдобриот комфор во својата класа со спортски стил. Скриениот систем на врвки обезбедува рационализиран изглед. Средниот ѓон од пена обезбедува удобност, а гумениот ѓон обезбедува одлично држење. Спецификација: Плиток профил Скриен систем за поврзување со кадифена горна страна Целосна должина Air Max Пенeст среден ѓон Гумен надворешен ѓон.
13.590 ДЕН
13.590 ДЕН
13.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Облечете ја прекрасната, Nike Air Max 97 женска lifestyle патика, овој пат со интересен, текстурален пресврт. Дизајнот инспириран од вода тече без разлика дали сте излезени на трчање или навечер во градот. Оригинално дизајнирано за перформанси при трчање, амортизацијата Air Max со целосна должина го комбинира најдобриот комфор во својата класа со спортски стил. Скриениот систем на врвки обезбедува рационализиран изглед. Средниот ѓон од пена обезбедува удобност, а гумениот ѓон обезбедува одлично држење.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Скриен систем за поврзување со кадифена горна страна
 • Целосна должина Air Max
 • Пенeст среден ѓон
 • Гумен надворешен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Зелена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4743-100
  7.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD4340-111
  6.923 ДЕН
  Заштеда 30%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9752-100
  10.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Max 97
  Патики
  Nike Air Max 97