за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Nike Air Huarache
Код на производ: DR7874-100
Nike

Nike Air Huarache

Код на производ: DR7874-100
Оваа верзија на Nike Air Huarache женските патики го освежува нивниот изглед со пролетни бои. Култното засилување во пределот на петицата го враќаат изгледот од деведесеттите кој сите го сакаме. Поставите од велур и средниот ѓон од мека пена додаваат удобност и структура, додека прозрачната ткаенината на горниот дел обезбедува удобност и лесно се вклопува со која било комбинација. Оригинално дизајниран да дава добри перформанси при трчање, Nike Air Cushion ви носи траен комфор. Меката пена на средниот ѓон ви овозможува одлично амортизирање. Гумениот ѓон додава издржливост и влечна сила. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Врвки Горен дел од велур и неопренови Nike воздушна подлога Среден пенест ѓон Засилување во пределот на петицата Гумен ѓон.
9.190 ДЕН
9.190 ДЕН
6.433 ДЕН
Заштеда: 2.757 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Оваа верзија на Nike Air Huarache женските патики го освежува нивниот изглед со пролетни бои. Култното засилување во пределот на петицата го враќаат изгледот од деведесеттите кој сите го сакаме. Поставите од велур и средниот ѓон од мека пена додаваат удобност и структура, додека прозрачната ткаенината на горниот дел обезбедува удобност и лесно се вклопува со која било комбинација. Оригинално дизајниран да дава добри перформанси при трчање, Nike Air Cushion ви носи траен комфор. Меката пена на средниот ѓон ви овозможува одлично амортизирање. Гумениот ѓон додава издржливост и влечна сила.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од велур и неопренови
 • Nike воздушна подлога
 • Среден пенест ѓон
 • Засилување во пределот на петицата
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4743-100
  6.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD4340-111
  6.923 ДЕН
  Заштеда 30%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9752-100
  8.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Huarache
  Патики
  Nike Air Huarache