за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max 95
Nike Air Max 95
Nike Air Max 95
Nike Air Max 95
Nike Air Max 95
Nike Air Max 95
Nike Air Max 95
Nike Air Max 95
Nike Air Max 95
Nike Air Max 95
Код на производ: DR2550-100
Nike

Nike Air Max 95

Код на производ: DR2550-100
Прославете ја вашата страст за теренот во Nike Air Max 95 женските lifestyle патики. Новиот модел се издвојува со свеж дизајн инспириран од фудбалот. Брановидните странични панели ја истакнуваат секоја комбинација, додека визуелните елементи како дигиталното печатење и логото на крунисаната топка додаваат модерна вибрација. Удобното платно кое потсетува на постепено загревање и амблемот на јазикот ви овозможуваат да го пренесете стилот на игра од фудбалското игралиште на градските улици. Горниот дел црпи инспирација од човечкото тело, средниот ѓон го претставува 'рбетот, градираните панели се мускулите, а врвките се ребрата. Оригинално дизајнирана за подобри тркачки перформанси, Air единицата во петицата и предниот дел ја нагласува историјата на удобноста. Флексибилните жлебови на средниот ѓон ви овозможуваат слободно да се движите. Гумениот ѓон има одлични влечни својства. Спецификација: Женски lifestyle патики Врвки Плиток профил Единица за воздух флексибилни жлебови во средниот ѓон Гумен ѓон .

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

13.490 ДЕН
13.490 ДЕН
9.443 ДЕН
Заштеда: 4.047 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 39 25
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Прославете ја вашата страст за теренот во Nike Air Max 95 женските lifestyle патики. Новиот модел се издвојува со свеж дизајн инспириран од фудбалот. Брановидните странични панели ја истакнуваат секоја комбинација, додека визуелните елементи како дигиталното печатење и логото на крунисаната топка додаваат модерна вибрација. Удобното платно кое потсетува на постепено загревање и амблемот на јазикот ви овозможуваат да го пренесете стилот на игра од фудбалското игралиште на градските улици. Горниот дел црпи инспирација од човечкото тело, средниот ѓон го претставува 'рбетот, градираните панели се мускулите, а врвките се ребрата. Оригинално дизајнирана за подобри тркачки перформанси, Air единицата во петицата и предниот дел ја нагласува историјата на удобноста. Флексибилните жлебови на средниот ѓон ви овозможуваат слободно да се движите. Гумениот ѓон има одлични влечни својства.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Единица за воздух
 • флексибилни жлебови во средниот ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Air Max 95
  Патики
  Nike Air Max 95