за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Asics Gel-Excite 9
Asics Gel-Excite 9
Asics Gel-Excite 9
Asics Gel-Excite 9
Asics Gel-Excite 9
Asics Gel-Excite 9
Asics Gel-Excite 9
Asics Gel-Excite 9
Код на производ: 1012B182-501
Asics

Asics Gel-Excite 9

Код на производ: 1012B182-501
ASICS GEL-EXCITE 9 се женски патики за трчање дизајнирани за секојдневно фитнес трчање или полесни кардио тренинзи. Функционални патики кои брзо ќе ви станат омилени лесни патики за трчање. Благодарение на дизајнираниот горен дел изработен од жакард мрежа, протокот на воздух се зголемува и вашите стапала остануваат суви, одржувајќи ја утринската свежина. AMPLIFOAM™ перничињата во средниот ѓон во комбинација со технологијата GEL® ги прават овие патики лесни, обезбедуваат совршено амортизирање и во исто време обезбедуваат помек допир. Овој материјал, исто така, помага да се зголемат својствата на враќање во фазата на одвојување од подлогата и контакт со подлогата. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Логото на ASICS јасно ја истакнува вашата љубов кон брендот. Доколку сакате максимална поддршка при трчање, овие ASICS патики се вашиот идеален избор. Спецификација: Женски патики за трчање Класично врвкање Плиток профил GEL® технологија AMPLIFOAM™ перничиња Лого на ASICS Гумен ѓон.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

5.590 ДЕН
5.590 ДЕН
3.633 ДЕН
Заштеда: 1.957 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 37 23
 • 7 38 24
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

ASICS GEL-EXCITE 9 се женски патики за трчање дизајнирани за секојдневно фитнес трчање или полесни кардио тренинзи. Функционални патики кои брзо ќе ви станат омилени лесни патики за трчање. Благодарение на дизајнираниот горен дел изработен од жакард мрежа, протокот на воздух се зголемува и вашите стапала остануваат суви, одржувајќи ја утринската свежина. AMPLIFOAM™ перничињата во средниот ѓон во комбинација со технологијата GEL® ги прават овие патики лесни, обезбедуваат совршено амортизирање и во исто време обезбедуваат помек допир. Овој материјал, исто така, помага да се зголемат својствата на враќање во фазата на одвојување од подлогата и контакт со подлогата. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Логото на ASICS јасно ја истакнува вашата љубов кон брендот. Доколку сакате максимална поддршка при трчање, овие ASICS патики се вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • GEL® технологија
 • AMPLIFOAM™ перничиња
 • Лого на ASICS
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Asics
  Намена Трчање
  Боја Плава
  ПроизведувачAsics Italia Srl. Add: Via Fratelli Ceirano 3/A Cuneo, 12100 Madonna Dell'Olmo (Cuneo), Italy.
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Марија
  Марија
  31.05.2024. 16:13

  Слични производи

  Asics Gel-Excite 9
  Патики
  Asics Gel-Excite 9