Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Торбица

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Бренд
Возраст
Големина
Цена
37 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELE203F121-02
1.043 ДЕН
Заштеда 30%
1.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M112-01
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M104-01
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M111-01
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203F107-01
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M113-02
354 ДЕН
Заштеда 40%
590 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M104-3F
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M113-01
354 ДЕН
Заштеда 40%
590 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица BA5750-019
Nike Heritage Printed Hip Pack е унисекс торба во која можете да ги носите сите потребн...
Спортска торба
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE203M114-02
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M105-31
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M100-02
354 ДЕН
Заштеда 40%
590 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M100-01
413 ДЕН
Заштеда 30%
590 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица 9A0260-GEH
1.268 ДЕН
Заштеда 25%
1.690 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CHE201M103-01
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
710 ДЕН
Заштеда 20%
888 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица 9A0260-650
Торбицата за момчиња Nike ORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS CROSSBODY ќе им овозможи да играат...
Торбица за момчиња
1.268 ДЕН
Заштеда 25%
1.690 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица 9A0260-H24
Торбицата Nike ORDAN JAN JUMPMAN CLASSICS CROSSBODY за момчиња ќе им овозможи да играат...
Торбица за момчиња
1.183 ДЕН
Заштеда 30%
1.690 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
710 ДЕН
Заштеда 20%
888 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELE201F111-01
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELE201M103-02
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица CV8964-010
1.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELE201M103-01
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица ELE201M104-01
894 ДЕН
Заштеда 40%
1.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Pročitajte

Машките торбици и женските торбици се познати како најпопуларни додатоци веќе неколку години, додека нивната употреба се повеќе се забележува во спортски варијанти. Имено, за разлика од класичната торба, спортските торби се најприфатлива варијанта за тренинг на отворено, кога ви треба детаљ во кој ќе поставите шишиња со вода, мобилен телефон и друг дел од вашата спортска опрема.

Lifestyle торбиците се едноставни, модерни , лесни за носење, додека во исто време не заземаат многу простор, а можат да се носат и преку рамото.

Торбите се, без сомнение, детал што ви треба деновиве. Ќее уживате во носејќи ги, а во исто време многу брзо ќе ги видите сите предности на нивната употреба во спортски варијанти.

string(0) ""
string(0) ""