за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
Код на производ: FB8330-276
NIKE

NIKE Sportswear Tech Fleece

Код на производ: FB8330-276
Nike Sportswear Tech Fleece се женски тренерки за трчање со руно. Инспирирани од боите и текстурите кои се наоѓаат во природните минерали, овие тренерки за трчање ја слават 10-годишнината од модната линија Nike Tech Fleece. Лесното руно од кое се направени овие женски тренерки за трчање е мазно внатре и надвор и обезбедува многу топлина без додавање дополнителни слоеви облека. Ребрестите еластични делови на еластичниот прилагодлив појас обезбедуваат удобно вклопување, а џебовите имаат доволно простор за складирање мали предмети или загревање на вашите раце. Спецификација: Женски тренерки за трчање Состав: 53% памук, 47% полиестер Машинско перење Лого на Nike Futura Странични џебови Еластични делови во пределот на ногавицата.
7.490 ДЕН
7.490 ДЕН
7.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear Tech Fleece се женски тренерки за трчање со руно. Инспирирани од боите и текстурите кои се наоѓаат во природните минерали, овие тренерки за трчање ја слават 10-годишнината од модната линија Nike Tech Fleece. Лесното руно од кое се направени овие женски тренерки за трчање е мазно внатре и надвор и обезбедува многу топлина без додавање дополнителни слоеви облека. Ребрестите еластични делови на еластичниот прилагодлив појас обезбедуваат удобно вклопување, а џебовите имаат доволно простор за складирање мали предмети или загревање на вашите раце.
Спецификација:

 • Женски тренерки за трчање
 • Состав: 53% памук, 47% полиестер
 • Машинско перење
 • Лого на Nike Futura
 • Странични џебови
 • Еластични делови во пределот на ногавицата

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Sportswear Tech Fleece
  Долен дел тренерки
  NIKE Sportswear Tech Fleece