за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
Код на производ: DQ5473-126
NIKE

NIKE Sportswear Club Fleece

Код на производ: DQ5473-126
Изработен од меко руно за лесен комфор, Nike Sportswear Club Fleece женскиот lifestyle дуксер е идеален слој за секојдневно, лежерно носење. Ткаенината од руно обезбедува удобно, познато чувство и удобно вклопување на кое можете да се враќате одново и одново. Полубрусен за дополнителна топлина и мекост, тој е идеален слој за пониски температури. Оваа опција со кружно деколте е брз и лесен начин да додадете топлина на вашата омилена пуфер јакна. Ребрести еластични делови на ракавите, јаката и рабовите се движат со вас и помагаат да се загреете. Логото Swoosh јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Спецификација: Женски lifesyle дуксер Ребрести еластични делови на ракавите, јаката и рабовите Ткаенина од руно Машинско перење Состав: 80% памук и 20% полиестер Машинско перење.
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Изработен од меко руно за лесен комфор, Nike Sportswear Club Fleece женскиот lifestyle дуксер е идеален слој за секојдневно, лежерно носење. Ткаенината од руно обезбедува удобно, познато чувство и удобно вклопување на кое можете да се враќате одново и одново. Полубрусен за дополнителна топлина и мекост, тој е идеален слој за пониски температури. Оваа опција со кружно деколте е брз и лесен начин да додадете топлина на вашата омилена пуфер јакна. Ребрести еластични делови на ракавите, јаката и рабовите се движат со вас и помагаат да се загреете. Логото Swoosh јасно зборува за вашата љубов кон брендот.
Спецификација:

 • Женски lifesyle дуксер
 • Ребрести еластични делови на ракавите, јаката и рабовите
 • Ткаенина од руно
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD4234-060
  4.152 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6915-871
  5.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Sportswear Club Fleece
  Дуксер
  NIKE Sportswear Club Fleece