за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
Код на производ: FD3174-010
NIKE

NIKE Sportswear Club Fleece

Код на производ: FD3174-010
Nike Sportswear Club Fleece е машки дуксер за тинејџери. Облечете го овој машки дуксер и одете каде сакате, бидејќи поголема удобност е загарантирана со линијата на производи Club Fleece. Мазна однадвор и малку влакнеста одвнатре, оваа ткаенина ви овозможува да се чувствувате удобно без разлика какво е времето надвор. Дизајнирана за сите облици и големини, овој дуксер обезбедува вклопување што ќе одговара на сите. Големиот кенгурски џеб е безбедно место за складирање ситници, но и за загревање на рацете. Дизајнот на капуљачата ви овозможува да го облекувате и соблекувате за кратко време. Спецификација: Машки дуксер за тинејџери Состав: 80% памук, 20% полиестер Кенгурски џеб Машинско перење Втиснато лого Futura.
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 7-8г.
 • S 8-9г.
 • M 10-11г.
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear Club Fleece е машки дуксер за тинејџери. Облечете го овој машки дуксер и одете каде сакате, бидејќи поголема удобност е загарантирана со линијата на производи Club Fleece. Мазна однадвор и малку влакнеста одвнатре, оваа ткаенина ви овозможува да се чувствувате удобно без разлика какво е времето надвор. Дизајнирана за сите облици и големини, овој дуксер обезбедува вклопување што ќе одговара на сите. Големиот кенгурски џеб е безбедно место за складирање ситници, но и за загревање на рацете. Дизајнот на капуљачата ви овозможува да го облекувате и соблекувате за кратко време.
Спецификација:

 • Машки дуксер за тинејџери
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Кенгурски џеб
 • Машинско перење
 • Втиснато лого Futura

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Комплетирајте outfit

  Слични производи

  NIKE Sportswear Club Fleece
  Дуксер
  NIKE Sportswear Club Fleece