за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Код на производ: FD2563-200
NIKE

NIKE Air

Код на производ: FD2563-200
Nike Air е женски горен дел со кратки ракави за секојдневна удобност. Комбинирајте ја најубавата графика со најквалитетниот памук и добивате женска маичка со кратки ракави Nike Air. Тенкиот крој на оваа маичка со спуштени раменици и лабаво вклопување обезбедува удобно и самоуверено чувство. Спецификација: Женска lifestyle маица Состав: 100% памук Лого на Nike Стандарден крој Машинско перење Kратки ракави.
3.290 ДЕН
3.290 ДЕН
3.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air е женски горен дел со кратки ракави за секојдневна удобност. Комбинирајте ја најубавата графика со најквалитетниот памук и добивате женска маичка со кратки ракави Nike Air. Тенкиот крој на оваа маичка со спуштени раменици и лабаво вклопување обезбедува удобно и самоуверено чувство.
Спецификација:

 • Женска lifestyle маица
 • Состав: 100% памук
 • Лого на Nike
 • Стандарден крој
 • Машинско перење
 • Kратки ракави

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FJ5228-363
  3.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 829747-200
  2.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Air
  Маица
  NIKE Air