за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Код на производ: FB8051-838
NIKE

NIKE Air

Код на производ: FB8051-838
Nike Air се женски тренерки за трчање направени од руно. Сè оди полесно кога се работи за дуксер со капуљача кој има широк крој и е направен од удобни материјали. Мазни однадвор и малку влакнести одвнатре, тие ви овозможуваат да се чувствувате удобно без разлика какво е времето надвор. Оваа женска тренерка може да се носи преку целата година и ќе стане ваш најдобар пријател во постудените денови. Еластичниот прилагодлив појас овозможува совршено вклопување, со еластични делови на нозете за да ги покажете вашите омилени Nike патики. Спецификација: Женски тренерки за трчање Состав: 80% памук, 20% полиестер Машинско перење Лого на Air Swoosh.
5.890 ДЕН
5.890 ДЕН
5.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air се женски тренерки за трчање направени од руно. Сè оди полесно кога се работи за дуксер со капуљача кој има широк крој и е направен од удобни материјали. Мазни однадвор и малку влакнести одвнатре, тие ви овозможуваат да се чувствувате удобно без разлика какво е времето надвор. Оваа женска тренерка може да се носи преку целата година и ќе стане ваш најдобар пријател во постудените денови. Еластичниот прилагодлив појас овозможува совршено вклопување, со еластични делови на нозете за да ги покажете вашите омилени Nike патики. Спецификација:

 • Женски тренерки за трчање
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Машинско перење
 • Лого на Air Swoosh

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Air
  Долен дел тренерки
  NIKE Air