Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Never Stop Exploring
THE NORTH FACE Never Stop Exploring
THE NORTH FACE Never Stop Exploring
THE NORTH FACE Never Stop Exploring
THE NORTH FACE Never Stop Exploring
THE NORTH FACE Never Stop Exploring
THE NORTH FACE Never Stop Exploring
THE NORTH FACE Never Stop Exploring
THE NORTH FACE Never Stop Exploring
THE NORTH FACE Never Stop Exploring
Машка маица
Код на производ:
(NF0A7X1MJK31)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Never Stop Exploring

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
THE NORTH FACE Never Stop Exploring е машка lifestyle маица идеална за опуштени активности и топли летни денови. Изработена е од памук со долги влакна, кој ви гарантира исклучителна удобност и долг работен век. Маичката е со кратки ракави и зајакната јака која спречува истегнување и го продолжува нејзиниот век. На градите е едноставно логото The North Face кое јасно го покажува вашиот омилен бренд. Лесно се вклопува во секој стил, па облечете ја и одберете каде ќе уживате.Спецификација: Машка lifestyle маица Кратки ракави Засилена јака Лого на TNF Состав: 100% памук.
Подетално

THE NORTH FACE Never Stop Exploring е машка lifestyle маица идеална за опуштени активности и топли летни денови. Изработена е од памук со долги влакна, кој ви гарантира исклучителна удобност и долг работен век. Маичката е со кратки ракави и зајакната јака која спречува истегнување и го продолжува нејзиниот век. На градите е едноставно логото The North Face кое јасно го покажува вашиот омилен бренд. Лесно се вклопува во секој стил, па облечете ја и одберете каде ќе уживате.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Засилена јака
 • Лого на TNF
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош