Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Neckholder
adidas Neckholder
adidas Neckholder
adidas Neckholder
adidas Neckholder
adidas Neckholder
adidas Neckholder
adidas Neckholder
adidas Neckholder
adidas Neckholder
Женски костим за капење
Код на производ:
(HS5313)
adidas

adidas Neckholder

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Одбојка на плажа, ден на базен, пливање под сонце - уживајте во секој момент на вода во женскиот костим за капење во бикини адидас Neckholder. Прерамките што се врзуваат околу вратот обезбедуваат удобно вклопување, а ткаенината отпорна на хлор се протега за да се движи удобно со вас. Ремените со лого не само што го покажуваат вашиот спортски стил, туку нудат и потпора и безбеден појас. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Бикини крој Ремени кои се врзуваат околу вратот Силен ластик под градите и на долниот дел Infinitex Fitness Eco ткаенина отпорна на хлор Состав: 78% рециклиран најлон, 22% еластин.
Подетално

Одбојка на плажа, ден на базен, пливање под сонце - уживајте во секој момент на вода во женскиот костим за капење во бикини адидас Neckholder. Прерамките што се врзуваат околу вратот обезбедуваат удобно вклопување, а ткаенината отпорна на хлор се протега за да се движи удобно со вас. Ремените со лого не само што го покажуваат вашиот спортски стил, туку нудат и потпора и безбеден појас. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Бикини крој
 • Ремени кои се врзуваат околу вратот
 • Силен ластик под градите и на долниот дел
 • Infinitex Fitness Eco ткаенина отпорна на хлор
 • Состав: 78% рециклиран најлон, 22% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - дводелен
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош