за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Sportswear
Код на производ: IS5691
adidas

adidas Sportswear

Код на производ: IS5691
Код на производителот: JTW95
adidas Sportswear е женски костими за капење за уживање во лето, топли денови и спортови на вода. Овој сет на бикини со класичен изглед од adidas ви овозможува да се опуштите на плажа без ниту една грижа. Прилагодливите ремени и отстранливите влошки за градник обезбедуваат повеќечасовна удобност. Спортски, а сепак стилски, овој горен дел со лента околу вратот и графика на adidas што свети на топлина ќе ги привлече сите погледи. Кога барате авантура, материјалот отпорен на хлор ги издржува сите ваши водени активности. Овој производ е направен од најмалку 70% рециклирани материјали. Спецификација: Женски бикини комплет Ремени за врзување adidas лого Материјал отпорен на хлор.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
2.779 ДЕН
Заштеда: 309 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Sportswear е женски костими за капење за уживање во лето, топли денови и спортови на вода. Овој сет на бикини со класичен изглед од adidas ви овозможува да се опуштите на плажа без ниту една грижа. Прилагодливите ремени и отстранливите влошки за градник обезбедуваат повеќечасовна удобност. Спортски, а сепак стилски, овој горен дел со лента околу вратот и графика на adidas што свети на топлина ќе ги привлече сите погледи. Кога барате авантура, материјалот отпорен на хлор ги издржува сите ваши водени активности. Овој производ е направен од најмалку 70% рециклирани материјали. Спецификација:

 • Женски бикини комплет
 • Ремени за врзување
 • adidas лого
 • Материјал отпорен на хлор

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - дводелен
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.244 ДЕН
  Заштеда 50%
  2.488 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Sportswear
  Костим за капење - дводелен
  adidas Sportswear