за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Neckholder
adidas Neckholder
adidas Neckholder
adidas Neckholder
adidas Neckholder
adidas Neckholder
adidas Neckholder
adidas Neckholder
Код на производ: IU0758
adidas

adidas Neckholder

Код на производ: IU0758
Код на производителот: IEJ97
adidas Neckholder е горен дел костими за капење за жени. Благодарение на Infinitex® Fitness Eco технологијата која се спротивставува на оштетувањето од солена вода и хлор, овој костим за капење е дизајниран да ужива во опуштени часови на плажа или во базен. Со прилагодливи ремени и отстранливи влошки за поддршка и обликување, ќе се чувствувате удобно додека зграпчувате бранови или се релаксирате на сонце. Покажете го вашиот спортски дух со иконскиот графички принт на adidas преку горниот дел. Спојте го со соодветни долни бикини и ќе бидете подготвени за повеќечасовна релаксација или авантури на плажа. Овој производ е направен од материјал кој содржи 50% рециклиран полиестер и 50% пластика од океанот Parley - отпад што го наоѓаме на оддалечените острови, плажи, крајбрежни заедници и крајбрежја за да го спречиме да ги загадуваме нашите океани. Спецификација: Женски костими за капење Горен дел Бикини Infinitex® Fitness Eco технологија Прилагодливи ремени.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
2.779 ДЕН
Заштеда: 309 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Neckholder е горен дел костими за капење за жени. Благодарение на Infinitex® Fitness Eco технологијата која се спротивставува на оштетувањето од солена вода и хлор, овој костим за капење е дизајниран да ужива во опуштени часови на плажа или во базен. Со прилагодливи ремени и отстранливи влошки за поддршка и обликување, ќе се чувствувате удобно додека зграпчувате бранови или се релаксирате на сонце. Покажете го вашиот спортски дух со иконскиот графички принт на adidas преку горниот дел. Спојте го со соодветни долни бикини и ќе бидете подготвени за повеќечасовна релаксација или авантури на плажа. Овој производ е направен од материјал кој содржи 50% рециклиран полиестер и 50% пластика од океанот Parley - отпад што го наоѓаме на оддалечените острови, плажи, крајбрежни заедници и крајбрежја за да го спречиме да ги загадуваме нашите океани. Спецификација:

 • Женски костими за капење
 • Горен дел
 • Бикини
 • Infinitex® Fitness Eco технологија
 • Прилагодливи ремени

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - дводелен
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.244 ДЕН
  Заштеда 50%
  2.488 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Neckholder
  Костим за капење - дводелен
  adidas Neckholder