Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Hybrid
NIKE Hybrid
NIKE Hybrid
NIKE Hybrid
NIKE Hybrid
NIKE Hybrid
NIKE Hybrid
NIKE Hybrid
Машки дуксер
Код на производ:
(FB1431-010)
NIKE

NIKE Hybrid

Претходна цена
5.890 ДЕН
Моментална цена
5.890 ДЕН
Цена со попуст
4.712 ДЕН
Заштеда: 1.178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE HYBRID е машки lifestyle дуксер со капуљача што ќе ве стопли пред и после тренинг. Направен од четкано руно со средна тежина кое се чувствува удобно на кожата и пријатно ве загрева. Патентот со целосна должина го олеснува прилагодувањето на отворот. Пространата капуљача со врвки лесно се персонализира. Ребрести еластични делови го спречуваат несаканото движење на дуксерот и продирањето на студениот воздух. Страничните џебови со патенти ќе ги држат сите ваши потребни ситници, а логото на NIKE ќе го истакне вашиот спортски став. Дуксерот NIKE HYBRID е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, без разлика дали сте спортски или едноставно сакате неприкосновен спортски стил. Спецификација: Машки дусксер Капуљача со врвка за влечење Странични џебови со патент Патент со целосна должина Еластични делови на ракавите и рабовите.
Подетално

NIKE HYBRID е машки lifestyle дуксер со капуљача што ќе ве стопли пред и после тренинг. Направен од четкано руно со средна тежина кое се чувствува удобно на кожата и пријатно ве загрева. Патентот со целосна должина го олеснува прилагодувањето на отворот. Пространата капуљача со врвки лесно се персонализира. Ребрести еластични делови го спречуваат несаканото движење на дуксерот и продирањето на студениот воздух. Страничните џебови со патенти ќе ги држат сите ваши потребни ситници, а логото на NIKE ќе го истакне вашиот спортски став. Дуксерот NIKE HYBRID е одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, без разлика дали сте спортски или едноставно сакате неприкосновен спортски стил.
Спецификација:

 • Машки дусксер
 • Капуљача со врвка за влечење
 • Странични џебови со патент
 • Патент со целосна должина
 • Еластични делови на ракавите и рабовите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер CU4489-016
  4.974 ДЕН
  Заштеда 40%
  8.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DX0529-706
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер CU4489-259
  5.733 ДЕН
  Заштеда 30%
  8.190 ДЕН
  Помош