Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
Женски дуксер
Код на производ:
(DQ5832-010)
NIKE

NIKE Sportswear Club Fleece

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.190 ДЕН
Моментална цена
4.190 ДЕН
Моментална цена
4.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Изработен од меко руно за лесен комфор, Nike Sportswear Club Fleece Women's Lifestyle Hoodie е идеален слој за лежерно, секојдневно носење. Спортска облека Club Fleece Fleece ткаенината обезбедува удобно, познато чувство и удобно вклопување на кое можете да се враќате одново и одново. Полубрусен за дополнителна топлина и мекост, тој е идеален слој за пониски температури. Оваа опција на кружен крој околу вратот е брз и лесен начин да додадете топлина на вашата омилена пуфер јакна. Еластичните делови на ракавите, јаката и рабовите се движат со вас и помагаат да се загреете. Спецификација: Еластични делови на ракавите, јаката и рабовите Флис ткаенина Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Изработен од меко руно за лесен комфор, Nike Sportswear Club Fleece Women's Lifestyle Hoodie е идеален слој за лежерно, секојдневно носење. Спортска облека Club Fleece Fleece ткаенината обезбедува удобно, познато чувство и удобно вклопување на кое можете да се враќате одново и одново. Полубрусен за дополнителна топлина и мекост, тој е идеален слој за пониски температури. Оваа опција на кружен крој околу вратот е брз и лесен начин да додадете топлина на вашата омилена пуфер јакна. Еластичните делови на ракавите, јаката и рабовите се движат со вас и помагаат да се загреете.
Спецификација:

 • Еластични делови на ракавите, јаката и рабовите
 • Флис ткаенина
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош