Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Dri-FIT Sport Crossover
NIKE Jordan Dri-FIT Sport Crossover
NIKE Jordan Dri-FIT Sport Crossover
NIKE Jordan Dri-FIT Sport Crossover
NIKE Jordan Dri-FIT Sport Crossover
NIKE Jordan Dri-FIT Sport Crossover
NIKE Jordan Dri-FIT Sport Crossover
NIKE Jordan Dri-FIT Sport Crossover
NIKE Jordan Dri-FIT Sport Crossover
NIKE Jordan Dri-FIT Sport Crossover
Машки дуксер
Код на производ:
(DQ7327-687)
NIKE

NIKE Jordan Dri-FIT Sport Crossover

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Dri-FIT Sport Crossover машкиот дуксер lifestyle со капа ви овозможува да бидете секогаш во воздухот. Направен од лесно руно и Dri-FIT технологија, ќе ве одржува свежи и подготвени за секоја пригода што ќе се појави. Линиите на шевовите се инспирирани од оригиналната јакна Wings за допир на спортско наследство. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви и удобни. Манжетните и полите се протегаат, давајќи ви удобност и леснотија на движење. Спецификација: Капа Кенгурски џеб Dri-FIT технологија Еластични делови на ракавите и рабовите Машинско перење Состав: 62% памук, 38% полиестер.
Подетално

Nike Jordan Dri-FIT Sport Crossover машкиот дуксер lifestyle со капа ви овозможува да бидете секогаш во воздухот. Направен од лесно руно и Dri-FIT технологија, ќе ве одржува свежи и подготвени за секоја пригода што ќе се појави. Линиите на шевовите се инспирирани од оригиналната јакна Wings за допир на спортско наследство. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви и удобни. Манжетните и полите се протегаат, давајќи ви удобност и леснотија на движење.
Спецификација:

 • Капа
 • Кенгурски џеб
 • Dri-FIT технологија
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Машинско перење
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош