Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ5191-063)
NIKE

NIKE Sportswear Club Fleece

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club Fleece женските долен дел тренерки носат класичен спортски стил во студените денови. Club Fleece линијата е омилена на дамите од сите генерации поради својата удобност и конзистентност, а ова е најпродаваното руно со причина. Живата во термометарот паѓа, а вашата самодоверба се зголемува во овој модел, па разумно се навраќате на него повторно и повторно. Средната висина на струкот ја нагласува фигурата и стомачните и овозможува комбинирање и со пократки и подолги парчиња. Еластичниот појас со тока се прилагодува на обемот на половината. Пријатноста и покриеноста се клучни штом ќе поминат летните горештини. Еластичните ребрести манжетни го спречуваат продирањето на студениот воздух во пределот на листовите и не ги кријат вашите омилени патики. Ослободете ги рацете од ситниците и спакувајте ги во страничните џебови додека одите во продавница или на кратка прошетка. Спецификација: Женски долен дел тренерки – lifestyle Средна висина на струк Ребрести манжетни Извезено лого Еластичен појас Перење во машина Џебови Состав: 80% полиестер, 20% еластин.
Подетално

Nike Sportswear Club Fleece женските долен дел тренерки носат класичен спортски стил во студените денови. Club Fleece линијата е омилена на дамите од сите генерации поради својата удобност и конзистентност, а ова е најпродаваното руно со причина. Живата во термометарот паѓа, а вашата самодоверба се зголемува во овој модел, па разумно се навраќате на него повторно и повторно. Средната висина на струкот ја нагласува фигурата и стомачните и овозможува комбинирање и со пократки и подолги парчиња. Еластичниот појас со тока се прилагодува на обемот на половината. Пријатноста и покриеноста се клучни штом ќе поминат летните горештини. Еластичните ребрести манжетни го спречуваат продирањето на студениот воздух во пределот на листовите и не ги кријат вашите омилени патики. Ослободете ги рацете од ситниците и спакувајте ги во страничните џебови додека одите во продавница или на кратка прошетка.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки – lifestyle
 • Средна висина на струк
 • Ребрести манжетни
 • Извезено лого
 • Еластичен појас
 • Перење во машина
 • Џебови
 • Состав: 80% полиестер, 20% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош