Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
Женски дуксер
Код на производ:
(DQ5775-010)
NIKE

NIKE Sportswear Club Fleece

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Clube Fleece женскиот дуксер за секој ден е совршен избор за излегување од дома со пријателите или за вечерна прошетка со вашиот партнер. Добредојдовте во клубот на Fleece линијата на дуксери. Ги сакаме поради традицијата што ја негуваат во квалитетот на изработка. Секогаш меки, со лежерен крој, ја формираат основата на секој стил. Тие се неопходни за студеното време и даваат простор за комбинирање во слоеви со други спортски парчиња. Ребрестите делови на ракавите помагаат да се задржи дуксерот на место додека вие сте во движење. Спецификации: Женски дуксер за секој ден Nike лого Ребрести делови на ракавите Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Clube Fleece женскиот дуксер за секој ден е совршен избор за излегување од дома со пријателите или за вечерна прошетка со вашиот партнер. Добредојдовте во клубот на Fleece линијата на дуксери. Ги сакаме поради традицијата што ја негуваат во квалитетот на изработка. Секогаш меки, со лежерен крој, ја формираат основата на секој стил. Тие се неопходни за студеното време и даваат простор за комбинирање во слоеви со други спортски парчиња. Ребрестите делови на ракавите помагаат да се задржи дуксерот на место додека вие сте во движење.
Спецификации:

 • Женски дуксер за секој ден
 • Nike лого
 • Ребрести делови на ракавите
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош