за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA HOVR Phantom 3 Storm
UNDER ARMOUR UA HOVR Phantom 3 Storm
UNDER ARMOUR UA HOVR Phantom 3 Storm
UNDER ARMOUR UA HOVR Phantom 3 Storm
UNDER ARMOUR UA HOVR Phantom 3 Storm
UNDER ARMOUR UA HOVR Phantom 3 Storm
Код на производ: 3025522-800
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA HOVR Phantom 3 Storm

Код на производ: 3025522-800
Under Armour HOVR Phantom 3 е унисекс патика за сите тркачи кои се решени да ги поместат границите на својата издржливост. При изработката на овој Under Armor модел, користен е лесен материјал IntellKnit, кој ќе обезбеди проток на воздух низ вашите патики. Тие брзо се сушат, се растегнуваат и обезбедуваат добра флексибилност и безбедност на стапалата. HOVR технологијата ви стои на располагање и за враќање на енергија преку патики. Плиткиот профил и врвките ги прават исклучително прилагодливи и погодни за целодневно уживање. Зајакнувањето на петицата обезбедува дополнителна поддршка во задниот дел на стапалото.Спецификација: Унисекс патики Плиток профил Врвки Гумен ѓон Горен дел од IntellKnit.
10.490 ДЕН
10.490 ДЕН
8.392 ДЕН
Заштеда: 2.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour HOVR Phantom 3 е унисекс патика за сите тркачи кои се решени да ги поместат границите на својата издржливост. При изработката на овој Under Armor модел, користен е лесен материјал IntellKnit, кој ќе обезбеди проток на воздух низ вашите патики. Тие брзо се сушат, се растегнуваат и обезбедуваат добра флексибилност и безбедност на стапалата. HOVR технологијата ви стои на располагање и за враќање на енергија преку патики. Плиткиот профил и врвките ги прават исклучително прилагодливи и погодни за целодневно уживање. Зајакнувањето на петицата обезбедува дополнителна поддршка во задниот дел на стапалото.
Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од IntellKnit

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 3026953-001
  7.553 ДЕН
  Заштеда 30%
  10.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR UA HOVR Phantom 3 Storm
  Патики
  UNDER ARMOUR UA HOVR Phantom 3 Storm