за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
adidas BREAKNET 2.0
Код на производ: ID9544
adidas

adidas BREAKNET 2.0

Код на производ: ID9544
Код на производителот: MAR63
adidas BREAKNET 2.0 е машка lifestyle патика инспирирана од тенисот која го комбинира најдоброто од минатото и сегашноста и е подготвена за иднината. Внесете винтиџ вибрации во вашиот стил со овие патики. Синтетичкиот горен дел совршено нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Тие лесно се вклопуваат со остатокот од вашата гардероба, па вашиот спортско-шик стил нема да дојде во прашање. Направен од низа рециклирани материјали, овој горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Гумениот ѓон добро се лепи и дава сигурност на вашиот чекор. Спецификација: Машки lifestyle патики Синтетички горен дел Чисти линии Плиток профил Врвки Лого на adidas Горниот дел има најмалку 50% рециклирана содржина Гумен ѓон.
3.688 ДЕН
3.688 ДЕН
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas BREAKNET 2.0 е машка lifestyle патика инспирирана од тенисот која го комбинира најдоброто од минатото и сегашноста и е подготвена за иднината. Внесете винтиџ вибрации во вашиот стил со овие патики. Синтетичкиот горен дел совршено нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Тие лесно се вклопуваат со остатокот од вашата гардероба, па вашиот спортско-шик стил нема да дојде во прашање. Направен од низа рециклирани материјали, овој горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Гумениот ѓон добро се лепи и дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Синтетички горен дел
 • Чисти линии
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лого на adidas
 • Горниот дел има најмалку 50% рециклирана содржина
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  adidas BREAKNET 2.0
  Патики
  adidas BREAKNET 2.0