за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
adidas VL Colurt 3.0
Код на производ: ID6285
adidas

adidas VL Colurt 3.0

Код на производ: ID6285
Код на производителот: NLF96
adidas VL Colurt 3.0 се машки lifestyle патики со безвременски дизајн и неоспорен комфор. Покажете ги иконските 3 ленти на мека позадина од велур. Овие adidas тренери се префинети, но лесни за носење. Горниот дел од велур е поставен за удобност, а лесната амортизација ви овозможува слободно да се движите низ вашата рутина. Вулканизираниот гумен ѓон се чувствува како дома во скејт паркот, но и на улица. Спецификација: Машки lifestyle патики Со врзување Горен дел од велур Текстилна облога Вулканизиран гумен ѓон.
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 26
 • 8 42 26.5
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas VL Colurt 3.0 се машки lifestyle патики со безвременски дизајн и неоспорен комфор. Покажете ги иконските 3 ленти на мека позадина од велур. Овие adidas тренери се префинети, но лесни за носење. Горниот дел од велур е поставен за удобност, а лесната амортизација ви овозможува слободно да се движите низ вашата рутина. Вулканизираниот гумен ѓон се чувствува како дома во скејт паркот, но и на улица. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Со врзување
 • Горен дел од велур
 • Текстилна облога
 • Вулканизиран гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики ID0502
  4.688 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ4199
  8.790 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID0451
  3.688 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas VL Colurt 3.0
  Патики
  adidas VL Colurt 3.0