Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Zoom Vomero 16
NIKE Air Zoom Vomero 16
NIKE Air Zoom Vomero 16
NIKE Air Zoom Vomero 16
NIKE Air Zoom Vomero 16
NIKE Air Zoom Vomero 16
NIKE Air Zoom Vomero 16
NIKE Air Zoom Vomero 16
NIKE Air Zoom Vomero 16
NIKE Air Zoom Vomero 16
Машки патики за трчање
Код на производ:
(DA7245-010)
NIKE

NIKE Air Zoom Vomero 16

Претходна цена
11.390 ДЕН
Моментална цена
11.390 ДЕН
Цена со попуст
9.112 ДЕН
Заштеда: 2.278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машки патики за трчање Nike Air Zoom Vomero 16 за подобри атлетски перформанси. Најновиот модел има помек јазик од претходната верзија и пена ZoomX перница која дава енергија на секој чекор. Горниот дел е лесен, доста растеглив, со вентилациони својства кои се неопходни на повеќекилометарски патеки. Ја барате вистинската количина на поддршка? Обезбедивме прилагодлив ремен во средината на стапалото и тока на петицата што го достигнува својот полн капацитет на функционалност на нерамни површини. Додадовме посебна потпора од страната која во комбинација со врвките го прави стапалото безбедно. Моделот беше тестиран од вистински тркачи за да ни ги покажат зонските точки на најголемо ладење. Користејќи ги резултатите од истражувањето, мрежата ја ставаме на клучни места, особено околу прстите. Стапалото се потпира на Nike ZoomX, нашата најлесна пена што враќа енергија. Го комбиниравме со Zoom Air перниче под предниот дел на стапалото. Гумата со висок степен на абразија на надворешниот ѓон има влечни својства. Спецификација: Машки патики за трчање ZoomX пена Единица Air Zoom Врвки Плиток профил Мрежести панели Навалување: 10mm Гумен ѓон.
Подетално

Машки патики за трчање Nike Air Zoom Vomero 16 за подобри атлетски перформанси. Најновиот модел има помек јазик од претходната верзија и пена ZoomX перница која дава енергија на секој чекор. Горниот дел е лесен, доста растеглив, со вентилациони својства кои се неопходни на повеќекилометарски патеки. Ја барате вистинската количина на поддршка? Обезбедивме прилагодлив ремен во средината на стапалото и тока на петицата што го достигнува својот полн капацитет на функционалност на нерамни површини. Додадовме посебна потпора од страната која во комбинација со врвките го прави стапалото безбедно. Моделот беше тестиран од вистински тркачи за да ни ги покажат зонските точки на најголемо ладење. Користејќи ги резултатите од истражувањето, мрежата ја ставаме на клучни места, особено околу прстите. Стапалото се потпира на Nike ZoomX, нашата најлесна пена што враќа енергија. Го комбиниравме со Zoom Air перниче под предниот дел на стапалото. Гумата со висок степен на абразија на надворешниот ѓон има влечни својства.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • ZoomX пена
 • Единица Air Zoom
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Мрежести панели
 • Навалување: 10mm
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош