Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Beck
CHAMPION Beck
CHAMPION Beck
CHAMPION Beck
CHAMPION Beck
CHAMPION Beck
CHAMPION Beck
CHAMPION Beck
CHAMPION Beck
CHAMPION Beck
Машки патики
Код на производ:
(S21751-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Beck

Prosečna ocena:
4.8
glasova
ocena
5
(Oceni)
Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Цена со попуст
2.443 ДЕН
Заштеда: 1.047 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39 25
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5 26
 • 41 41 26.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5 27.5
 • 43 43 28
 • 43.5 43.5
 • 44 44 28.5
 • 44.5 44.5 29
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5
 • 46 46 29.5
 • 46.5 46.5
 • 47 47 30.5
 • 47.5 47.5
 • 48 48 31.5
 • 4546 4546
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
CHAMPION BECK се машки патики дизајнирани за секојдневни активности. Дизајнирани се во класичен стил и се удобни за носење цел ден. Горниот дел е изработен од квалитетна синтетичка кожа. Гумениот ѓон совршено се прилепува на која било површина и ви обезбедува сигурна поддршка. Овие удобни патики лесно ќе ги комбинирате со секој вид на облека од спортски и урбан стил.Спецификација: Машки патики - lifestyle Врвки Горен дел од синтетичка кожа Гумен ѓон Боја: црна Код на производ: S21751-BS501.
Подетално

CHAMPION BECK се машки патики дизајнирани за секојдневни активности. Дизајнирани се во класичен стил и се удобни за носење цел ден. Горниот дел е изработен од квалитетна синтетичка кожа. Гумениот ѓон совршено се прилепува на која било површина и ви обезбедува сигурна поддршка. Овие удобни патики лесно ќе ги комбинирате со секој вид на облека од спортски и урбан стил.
Спецификација:

 • Машки патики - lifestyle
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна
 • Код на производ: S21751-BS501

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Stefanija Avramovska
   Stefanija Avramovska

   19.12.2022. 10:25
  • Aleksandra Grozdanovska
   Aleksandra Grozdanovska

   10.10.2022. 10:33
  • Mihajlo Nikolovski
   Mihajlo Nikolovski

   Odlicni.

   02.08.2022. 11:07
  • Toni Janusev
   Toni Janusev

   14.07.2022. 11:22
  • Blagoj Pilatov
   Blagoj Pilatov

   30.05.2022. 00:17

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S22162-RS001
  2.303 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S22155-KK001
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.163 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S22162-MS034
  2.303 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.290 ДЕН
  Помош