за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Текстил

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
Листа: WINTER
1971 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Јакна DA0001-010
Nike Sportswear Windrunner е машка јакна со капуљача што ќе ви ја обезбеди потребната з...
Машка јакна
4.823 ДЕН
Заштеда 30%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки дуксер
2.273 ДЕН
Заштеда 40%
3.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Машки долен дел тренерки
1.913 ДЕН
Заштеда 40%
3.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 112158-ES014
Женска јакна
3.895 ДЕН
Заштеда 50%
7.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женска јакна
4.133 ДЕН
Заштеда 40%
6.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер DQ5775-010
Женски дуксер
3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски долен дел тренерки
3.295 ДЕН
Заштеда 50%
6.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна ELA223G506-08
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детска јакна
3.474 ДЕН
Заштеда 40%
5.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DV0347-652
Детски дуксер
1.974 ДЕН
Заштеда 40%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CHA223M502-01
Машка јакна
5.274 ДЕН
Заштеда 40%
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
2.634 ДЕН
Заштеда 40%
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 6 53203 512 IA-435
Женска јакна
8.274 ДЕН
Заштеда 40%
13.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 113422-KK001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женска јакна
3.945 ДЕН
Заштеда 50%
7.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски дуксер
2.273 ДЕН
Заштеда 40%
3.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски долен дел тренерки
2.232 ДЕН
Заштеда 30%
3.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 50043512I-435
Детска јакна
3.395 ДЕН
Заштеда 50%
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Јакна CU9157-107
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детска јакна
3.234 ДЕН
Заштеда 40%
5.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски долен дел тренерки
2.454 ДЕН
Заштеда 40%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 54050457I-990
Женски долен дел тренерки
2.394 ДЕН
Заштеда 40%
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas SPORTSWEAR 3-STRIPES е машки дуксер со капуљача кој ќе ве стопли во секоја прили...
Машки дуксер
2.044 ДЕН
Заштеда 50%
4.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1356763-002
Машки дуксер
2.934 ДЕН
Заштеда 40%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер UMA201M501-01
Машки дуксер
1.636 ДЕН
Заштеда 60%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер UMA221M607-3A
Машки дуксер
1.795 ДЕН
Заштеда 50%
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Дуксер со капуљача adidas ESSENTIALS 3 STRIPES lifestyle има едноставен класичен изглед...
Детски дуксер
1.394 ДЕН
Заштеда 50%
2.788 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортската облека, од сезона во сезона, привлекува повеќе внимание и ги поместува границите во начинот на изработка и употреба на најквалитетната технологија. Благодарејќи на неа, спортистите реализираат уште подобри резултати на теренот, атлетските патеки и базени, додека дизајнерите се натпреваруваат да претстават уште поатрактивен дизајн на најпопуларните парчиња облека. Токму тој спој на врвен квалитет и беспрекорен дизајн е клучен за време на одбирање на спортската опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop.

Машката спортска облека, женската спортска облека и детската спортска опрема од брендовите Nike, adidas, Champion, Ellesse, Umbro и други, ќе ви овозможат удобност, максимално движење за време на тренингот и подобрување на спортските перформанси. Облеката за фудбал, кошарка, планина, трчање, тренинг или пливање до последниот детал е прилагодена за движењата кои спортистот ги прави за време на тренингот, меѓутоа и за физичкиот напор на кој што е изложен. Нема да ве привлече само разноликоста на спортовите за кои е наменета спортската облека од понудата на Sport Vision туку и достапноста на различни моделите.

Маици, јакни, дуксери, шорцеви или долниот дел тренерки ќе ги воодушеват сите спортисти, меѓутоа и љубителите на уникатен спортски стил, па со вистинско задоволство ќе ги носат за време на тренингот, големи спортски настани, меѓутоа и во секојдневни варијанти. За сите пригоди, потребни ви се и удобни обувки, но и торби, ранци, и останата опрема. Секој од споменатите модели е достапен online, поради што купувањето е значително олеснето, додека бројните погодности кои следат со сигурност ќе ве вратат на Sport Vision Online Shop да си купите уште некое од своите омилени парчиња облека.