за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max 90 Futura
Nike Air Max 90 Futura
Nike Air Max 90 Futura
Nike Air Max 90 Futura
Nike Air Max 90 Futura
Nike Air Max 90 Futura
Nike Air Max 90 Futura
Nike Air Max 90 Futura
Nike Air Max 90 Futura
Nike Air Max 90 Futura
Код на производ: DV7190-700
Nike

Nike Air Max 90 Futura

Код на производ: DV7190-700
Облечете ги вашите женски lifestyle патики Nike Air Max 90 Futura и почувствувајте го духот на спортското наследство. Создадени на пресекот на музиката, уметноста и културата, овие шампионски патики првично дизајнирани за трчање помогнаа да се дефинираат 90-тите. Горниот дел од велур и текстил совршено нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Единицата Air Max обезбедува одлично амортизирање, а зајакнатата ниска потпетица додава елеганција и удобност. Класичната конструкција ве води во 90-тите, додека современите методи на производство, материјали и бои ве туркаат во иднината со секој чекор. Гумениот ѓон одлично се вклопува и дава сигурност на вашиот чекор. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Врвки Единица Air Max Среден ѓон од пена Гумен Waffle ѓон.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

10.790 ДЕН
10.790 ДЕН
8.632 ДЕН
Заштеда: 2.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Облечете ги вашите женски lifestyle патики Nike Air Max 90 Futura и почувствувајте го духот на спортското наследство. Создадени на пресекот на музиката, уметноста и културата, овие шампионски патики првично дизајнирани за трчање помогнаа да се дефинираат 90-тите. Горниот дел од велур и текстил совршено нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина. Единицата Air Max обезбедува одлично амортизирање, а зајакнатата ниска потпетица додава елеганција и удобност. Класичната конструкција ве води во 90-тите, додека современите методи на производство, материјали и бои ве туркаат во иднината со секој чекор. Гумениот ѓон одлично се вклопува и дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Единица Air Max
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен Waffle ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Златна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Air Max 90 Futura
  Патики
  Nike Air Max 90 Futura