за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air VaporMax 2021 FK
Nike Air VaporMax 2021 FK
Nike Air VaporMax 2021 FK
Nike Air VaporMax 2021 FK
Nike Air VaporMax 2021 FK
Nike Air VaporMax 2021 FK
Nike Air VaporMax 2021 FK
Nike Air VaporMax 2021 FK
Nike Air VaporMax 2021 FK
Nike Air VaporMax 2021 FK
Nike Air VaporMax 2021 FK
Nike Air VaporMax 2021 FK
Код на производ: DC9454-001
Nike

Nike Air VaporMax 2021 FK

Код на производ: DC9454-001
Модерното се среќава со класиката во Nike Air VaporMax 2021 Flyknit женските lifestyle патики. Изработени од најмалку 20% рециклиран материјал, овие патики се лесни за носење, со супер еластична Flyknit ткаенина на горништето. Првично дизајнирана за тркачки перформанси, VaporMax 2 воздушната единица е направена од рециклирани материјали и нуди повеќе воздух од кога било. Првата едноделна воздушна единица која се протега по целата должина на патиката, овозможува помазна транзиција и обезбедува неверојатна удобност. Надворешниот ѓон од рециклирана гума обезбедува издржливост. Спецификација: Женски патики – lifestyle Плиток профил Врвки Flyknit горниште VaporMax 2 воздушна единица Гумен ѓон .

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

15.890 ДЕН
15.890 ДЕН
12.712 ДЕН
Заштеда: 3.178 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9.5 41 26.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Модерното се среќава со класиката во Nike Air VaporMax 2021 Flyknit женските lifestyle патики. Изработени од најмалку 20% рециклиран материјал, овие патики се лесни за носење, со супер еластична Flyknit ткаенина на горништето. Првично дизајнирана за тркачки перформанси, VaporMax 2 воздушната единица е направена од рециклирани материјали и нуди повеќе воздух од кога било. Првата едноделна воздушна единица која се протега по целата должина на патиката, овозможува помазна транзиција и обезбедува неверојатна удобност. Надворешниот ѓон од рециклирана гума обезбедува издржливост.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Flyknit горниште
 • VaporMax 2 воздушна единица
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Air VaporMax 2021 FK
  Патики
  Nike Air VaporMax 2021 FK