за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
Код на производ: DC4112-002
Nike

Nike Air Vapormax 2021 Flyknit

Код на производ: DC4112-002
Изработени од најмалку 40% рециклирани материјали, Nike Air Vapormax 2021 Flyknit женските патики се прозрачни и лесни за носење со нивниот супер-растеглив горен дел изработен од ткаенина Flyknit ткаенина. Зашиениот Swoosh и рециклираното TPU засилување во пределот на петицата додаваат одреден интегритет додека чекорите низ гратските улици со неверојатно мекото VaporMax перниче. Оригинално дизајнирана за добри перформанси во трчање, револуционерната VaporMax 2 Air единица е направена од рециклиран материјал и обезбедува повеќе воздух под нозете отколку претходните модели. Како прва воздушна единица со целосна должина, обезбедува помазна транзиција и додава неверојатно амортизирање. Растегливиот и потпорен Flyknit горен дел е исто така направен од рециклирани материјали и обезбедува прозрачност и лесно чувство. Рециклираната гума на ѓонот додава издржливост и влечна сила. Облечете ги Nike Air Vapormax 2021 Flyknit женските патики и чувствувајте се беспрекорно во текот на целиот ден. Спецификација: Женски патики – lifestyle Плиток профил Врвки Пластично засилување во пределот на петицата VaporMax 2 единица за амортизација .
15.890 ДЕН
15.890 ДЕН
15.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Изработени од најмалку 40% рециклирани материјали, Nike Air Vapormax 2021 Flyknit женските патики се прозрачни и лесни за носење со нивниот супер-растеглив горен дел изработен од ткаенина Flyknit ткаенина. Зашиениот Swoosh и рециклираното TPU засилување во пределот на петицата додаваат одреден интегритет додека чекорите низ гратските улици со неверојатно мекото VaporMax перниче. Оригинално дизајнирана за добри перформанси во трчање, револуционерната VaporMax 2 Air единица е направена од рециклиран материјал и обезбедува повеќе воздух под нозете отколку претходните модели. Како прва воздушна единица со целосна должина, обезбедува помазна транзиција и додава неверојатно амортизирање. Растегливиот и потпорен Flyknit горен дел е исто така направен од рециклирани материјали и обезбедува прозрачност и лесно чувство. Рециклираната гума на ѓонот додава издржливост и влечна сила. Облечете ги Nike Air Vapormax 2021 Flyknit женските патики и чувствувајте се беспрекорно во текот на целиот ден.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Пластично засилување во пределот на петицата
 • VaporMax 2 единица за амортизација

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4743-100
  7.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD4340-111
  6.923 ДЕН
  Заштеда 30%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9752-100
  10.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Vapormax 2021 Flyknit
  Патики
  Nike Air Vapormax 2021 Flyknit