за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Force 1 High Utility 2.0
Nike Air Force 1 High Utility 2.0
Nike Air Force 1 High Utility 2.0
Nike Air Force 1 High Utility 2.0
Nike Air Force 1 High Utility 2.0
Nike Air Force 1 High Utility 2.0
Nike Air Force 1 High Utility 2.0
Nike Air Force 1 High Utility 2.0
Nike Air Force 1 High Utility 2.0
Nike Air Force 1 High Utility 2.0
Nike Air Force 1 High Utility 2.0
Nike Air Force 1 High Utility 2.0
Nike Air Force 1 High Utility 2.0
Nike Air Force 1 High Utility 2.0
Код на производ: DC3584-100
Nike

Nike Air Force 1 High Utility 2.0

Код на производ: DC3584-100
Nike Air Force 1 High Utility 2.0 се женски длабоки патики од познатата Air Force 1 колекција. Дизајнот на овие патики е инспириран од војничкиот стил. Нивниот кожен горен дел е изработен од водоотпорен материјал. Издржливиот гумен ѓон е прилагоден на зимски услови и нерамен терен. Ременот на глуждот е исто така инспириран од војничкиот стил. Игнорирајте го лошото време, и тргнете на прошетка во Nike Air Force 1 High Utility 2.0 женските патики. Спецификација: Женски патики – lifestyle Длабок профил Кожен водоотпорен горен дел Гумен ѓон .
10.190 ДЕН
10.190 ДЕН
8.152 ДЕН
Заштеда: 2.038 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air Force 1 High Utility 2.0 се женски длабоки патики од познатата Air Force 1 колекција. Дизајнот на овие патики е инспириран од војничкиот стил. Нивниот кожен горен дел е изработен од водоотпорен материјал. Издржливиот гумен ѓон е прилагоден на зимски услови и нерамен терен. Ременот на глуждот е исто така инспириран од војничкиот стил. Игнорирајте го лошото време, и тргнете на прошетка во Nike Air Force 1 High Utility 2.0 женските патики.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Длабок профил
 • Кожен водоотпорен горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4743-100
  6.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD4340-111
  6.923 ДЕН
  Заштеда 30%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9752-100
  8.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Force 1 High Utility 2.0
  Патики
  Nike Air Force 1 High Utility 2.0