за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Predator League
Код на производ: IG5456
adidas

adidas Predator League

Код на производ: IG5456
Код на производителот: MDK05
adidas Predator Club се машки фудбалски патики за играње во затворен простор. Во играта се работи за голови и овие копачки се направени за да го најдат патот до мрежата. Цели кон совршенство во сосема новите adidas Predator League Trainers. Превртената кожа и мрежест горен дел комбинира удобност и дишење за енергична игра во затворен простор. Одоздола, лесниот Lightstrike среден ѓон и нискиот ѓон гарантираат дека секогаш сте подготвени да реагирате. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со користење на материјали кои се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот, да се намали зависноста од конечни ресурси и да се намали влијанието врз животната средина на производите што ги правиме. Спецификација: Машки патики За фудбал За игра во затворен простор Плиток профил Со врзување.
5.588 ДЕН
5.588 ДЕН
4.749 ДЕН
Заштеда: 839 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7.5 41 1/3 26
 • 8 42 26.5
 • 8.5 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9.5 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10.5 45 1/3 29
 • 11 46 29.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Predator Club се машки фудбалски патики за играње во затворен простор. Во играта се работи за голови и овие копачки се направени за да го најдат патот до мрежата. Цели кон совршенство во сосема новите adidas Predator League Trainers. Превртената кожа и мрежест горен дел комбинира удобност и дишење за енергична игра во затворен простор. Одоздола, лесниот Lightstrike среден ѓон и нискиот ѓон гарантираат дека секогаш сте подготвени да реагирате. Овој производ содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Со користење на материјали кои се веќе создадени, помагаме да се намали отпадот, да се намали зависноста од конечни ресурси и да се намали влијанието врз животната средина на производите што ги правиме. Спецификација:

 • Машки патики
 • За фудбал
 • За игра во затворен простор
 • Плиток профил
 • Со врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG5448
  3.134 ДЕН
  Заштеда 15%
  3.688 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF0723
  3.134 ДЕН
  Заштеда 15%
  3.688 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Predator League
  Патики
  adidas Predator League