за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Champion Beck
Champion Beck
Champion Beck
Champion Beck
Champion Beck
Champion Beck
Champion Beck
Champion Beck
Champion Beck
Champion Beck
Код на производ: S21751-BS501
Champion

Champion Beck

Код на производ: S21751-BS501
CHAMPION BECK се машки патики дизајнирани за секојдневни активности. Дизајнирани се во класичен стил и се удобни за носење цел ден. Горниот дел е изработен од квалитетна синтетичка кожа. Гумениот ѓон совршено се прилепува на која било површина и ви обезбедува сигурна поддршка. Овие удобни патики лесно ќе ги комбинирате со секој вид на облека од спортски и урбан стил.Спецификација: Машки патики - lifestyle Врвки Горен дел од синтетичка кожа Гумен ѓон Боја: црна Код на производ: S21751-BS501.
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
2.094 ДЕН
Заштеда: 1.396 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 41 41
 • 42 42
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
 • 46 46
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

CHAMPION BECK се машки патики дизајнирани за секојдневни активности. Дизајнирани се во класичен стил и се удобни за носење цел ден. Горниот дел е изработен од квалитетна синтетичка кожа. Гумениот ѓон совршено се прилепува на која било површина и ви обезбедува сигурна поддршка. Овие удобни патики лесно ќе ги комбинирате со секој вид на облека од спортски и урбан стил.
Спецификација:

 • Машки патики - lifestyle
 • Врвки
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна
 • Код на производ: S21751-BS501

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд Champion
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  ahmet
  ahmet
  29.01.2024. 18:32
  5
  Lilana
  Lilana
  16.11.2023. 23:15
  Перица
  Перица
  19.10.2023. 16:20
  Stefanija Avramovska
  Stefanija Avramovska
  19.12.2022. 10:25
  Aleksandra Grozdanovska
  Aleksandra Grozdanovska
  10.10.2022. 10:33
  Mihajlo Nikolovski
  Mihajlo Nikolovski
  02.08.2022. 11:07
  Odlicni.
  Toni Janusev
  Toni Janusev
  14.07.2022. 11:22
  Blagoj Pilatov
  Blagoj Pilatov
  30.05.2022. 00:17

  Комплетирајте outfit

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA201M600-21
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.795 ДЕН
  Заштеда 50%
  3.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Големина
  S
  M
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.614 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Големина
  S
  M
  XL
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна CHA233M507-01
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.593 ДЕН
  Заштеда 30%
  7.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Големина
  S
  M
  L
  XL
  2XL

  Слични производи

  Champion Beck
  Патики
  Champion Beck