за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Како да знам кој ден и во кое време ќе ми бидат доставени нарачаните производи
Како да знам кој ден и во кое време ќе ми бидат доставени нарачаните производи
Испорака
18.05.2017.
Испорака

Како да знам кој ден и во кое време ќе ми бидат доставени нарачаните производи

18.05.2017.

Ден пред испораката ќе добиете е-маил порака на адресата која што сте ја оставиле при креирање на вашата нарачка за да Ве известиме за денот на испорака. На денот на испорака ќе Ви пристигне потврдна СМС порака од курирската служба со известување дека на тој ден ќе имате испорака од Sport Vision. Половина час пред испораката ќе бидете исконтактирани од страна на курирот за да може да потврдите дали сте на наведената адреса.

Слични статии