за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Која курирска служба врши испорака на нарачаните производи?
Која курирска служба врши испорака на нарачаните производи?
Испорака
18.05.2017.
Испорака

Која курирска служба врши испорака на нарачаните производи?

18.05.2017.

Курирските служби Post Express и Eco Logistic (екстерни фирми кои вршат достава за нас) пратките ги доставуваат на адресата за испорака секој работен ден 08:00 до 16:00 часот, и сабота од 09:00 до 14:00 часот. Повеќе информации можете да пронајдете ОВДЕ.

Слични статии