за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Колку треба да платам за испорака?
Колку треба да платам за испорака?
Испорака
18.05.2017.
Испорака

Колку треба да платам за испорака?

18.05.2017.

За сите нарачки над 2990 ден. испораката е бесплатна. За нарачки чија вредност е помала од 2990 ден. доставата изнесува 150 ден.

Слични статии