за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ЛЕТОТО: Ова се моделите што не треба да ги пропуштите
Трендови
02.07.2021.
Трендови

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ЛЕТОТО: Ова се моделите што не треба да ги пропуштите

02.07.2021.

Дали сте во тек со трендовите што ќе го одбележат ова лето? Доколку не сте, ова е вистинската можност да се запознаете со сите новини, бидејќи во овој блог ви претставуваме парчиња облека што не смеете да ги изоставите од вашата колекција. Дочекајте го летото во стил и надополнете ја вашата гардероба со парчиња од нашата летна понуда.

АПСОЛУТЕН ЛИДЕР НА УРБАНИОТ ЛЕТЕН СТИЛ – NIKE BEACH PARTY МАИЦА

Доколку вашето секојдневие е динамично и исполнето со непланирани активности и предизвици, моделот кој не смеете да го оставите надвор од облеката е машката маичка NIKE beach party futura. Направенa е од памучни материјали и истакнат е со посебен детал, кој доколку се носи со привлечни бермуди или шорцеви, му дава уште поефикасна нота. Вистински избор за тропско лето и авантури на сонце!

СОВРШЕН ИЗБОР ЗА НА ПЛАЖА ИЛИ БАЗЕН – CHAMPION ШОРЦЕВИ ЗА ПЛИВАЊЕ

Мажите одамна се откажаа од „здодевните“ шорцеви за капење. Па, признаваме, понекогаш тие се неизбежни, но ова лето преферираме машки модели на привлечни и посветли бои. На пример, овие шорцеви за пливање на Champion се вистинскиот избор и за на базен и за плажа. Направени се од материјал што брзо се суши и има џебови во кои можете да ги чувате сите мали нешта што ви се потребни.

КРАЛИЦА НА ЛЕТНИОТ СТИЛ - NIKE ФУСТАН ВО ПАСТЕЛНО ВИОЛЕТОВА

Кроен така што може да се носи и како фустан и како подолга маица, овој модел на Nike во пастелно виолетови тонови е една од кралиците на летниот стил. Омилен е поради крјот, но и поради памучниот материјал, кој претставува супер пријатен избор за топлите летни денови. Блескајте во сите летни изданија и одберете го овој атрактивен модел во нежни тонови.

ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА ЛЕТНИТЕ АВАНТУРИ – NIKE КАЧКЕТ

Летните авантури сега можат и официјално да започнат, а вие дефинитивно нема да најдете подобар сојузник од ова капаче од брендот Nike. Станува збор за унисекс модел кој има карактеристична Nike графика, како и перфорации што овозможуваат континуирана вентилација, така што е пријатна да се носи секој ден. Оваа капа може да се комбинира со целата облека и брзо ќе стане омилен моден додаток во текот на летото.

MUST-HAVE ЗА ЛЕТНИТЕ ТРЕНИНЗИ ВЕЖБИ - UNDER ARMOUR FAVORITE ЖЕНСКА ТОРБА

Under Armour Favorite женската торба привлекува внимание не само со живописната виолетова боја, туку и со леснотијата што ќе ве изненади. Направена е од издржлив материјал кој содржи технологија Storm, со долготраен финиш што и дава отпорност на вода. Пространа е и многу практична, може да спакувате сè што ви треба за активен летен ден.

ИЗБЕРЕТЕ ГИ БОИТЕ НА СЛАДОЛЕДОТ НА ELLESSE CANDY ПАПУЧИТЕ

Ова лето, тајната лежи во боите - колку е поубаво и поефикасно, толку подобро. Затоа, кога станува збор за папучи, еден од нашите апсолутни фаворити е моделот Ellesse Candy, кој со својата привлечна боја, удобност и прилагодливост на секоја нога се истакнува кога станува збор за папучи. Не пропуштајте ја можноста да ја видите комплетната понуда на папучи на овој линк.

ПОДАТЕТЕ ОД СРЦЕ NIKE МАИЦА СО СРЦЕНЦА

Девојчињата обожаваат подароци, а ако тој подарок е оваа маичка Nike со срценца, ентузијазмот и обожавањето стануваат поголеми. Станува збор за памучен модел со класичен крој, а дополнителен акцент даваат деталите со облик на срце.

Летната колекција од познатите спортски брендови е достапна во сите наши продавници како и online. Се надеваме дека ова лето ќе го поминете на начинот на кој сакате и дека ќе остане во вашите најубави спомени. До новата авантура, погледнете ја нашата летна понуда и нарачајте ги омилените модели.

Тимот на Sport Vision

Слични статии

20.
Apr.
Трендови
Патиките веќе долго време се неизбежен дел од комбинациите во кои уживаме секој ден, без разлика на сезоната и временските услови.