Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA
NIKE M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA
NIKE M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA
NIKE M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA
NIKE M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA
NIKE M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA
Машка маица
Код на производ:
(DD1278-383)
NIKE

NIKE M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA е машка lifestyle маица со кратки ракави која ќе ви овозможи целодневна удобност. Класичниот спортски дизајн е надополнет со графика на Nike. Подетално

Nike M NSW TEE BEACH PARTY FUTURA е машка lifestyle маица со кратки ракави која ќе ви овозможи целодневна удобност.

Класичниот спортски дизајн е надополнет со графика на Nike.

Стандардниот крој и мекиот памук даваат долготрајно чувство на удобност и комфор.

Оваа машка маица се вклопува во различни стилови на облека и ќе го комплетира вашиот секојдневен стил.

Спецификации:

• Машка маица - lifestyle

• Стандарден крој

• Кратки ракави

• Код на производ: DD1278-383

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош