Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W NSW SWSH DRSS SS
W NSW SWSH DRSS SS
W NSW SWSH DRSS SS
W NSW SWSH DRSS SS
W NSW SWSH DRSS SS
W NSW SWSH DRSS SS
W NSW SWSH DRSS SS
W NSW SWSH DRSS SS
Женски фустан
Код на производ:
(CZ9406-576)
NIKE

W NSW SWSH DRSS SS

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
3.051 ДЕН
Заштеда: 339 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X *
 • 2X *
 • 3X *
 • 2XS *
 • XS XS
 • YSM *
 • SM *
 • S S
 • YMD *
 • MD *
 • M M
 • YLG *
 • YXL *
 • LG *
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL *
 • 4XL *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Swoosh Dress е женски спортски фустан. Тој е исклучително удобен и лесен. Подетално

Nike Sportswear Swoosh Dress е женски спортски фустан.

Тој е исклучително удобен и лесен.

Кружниот отвор, едноставните линии и вистинскиот спортски стил ќе ви овозможат удобност и комфор во опуштените денови.

Мекиот памук дава пријатно чувство.

Овој фустан е одличен избор за сите вас кои го сакате урбаниот, спортски стил на облекување.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски спортски фустан - lifestyle
 • Дозволена е машина за перење
 • Standard fit крој за опуштено, лесно чувство
 • Прикажана боја: розова
 • Код на производ: CZ9406-576
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Sportswear Swoosh Dress е женски спортски фустан.

Тој е исклучително удобен и лесен.

Кружниот отвор, едноставните линии и вистинскиот спортски стил ќе ви овозможат удобност и комфор во опуштените денови.

Мекиот памук дава пријатно чувство.

Овој фустан е одличен избор за сите вас кои го сакате урбаниот, спортски стил на облекување.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски спортски фустан - lifestyle
 • Дозволена е машина за перење
 • Standard fit крој за опуштено, лесно чувство
 • Прикажана боја: розова
 • Код на производ: CZ9406-576
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
3.411 ДЕН
Заштеда 10%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.681 ДЕН
Заштеда 10%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.041 ДЕН
Заштеда 10%
4.490 ДЕН
Помош