Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Y NK FEATHERLIGHT SSNL
Детска капа
Код на производ:
(DH2048-077)
NIKE

Y NK FEATHERLIGHT SSNL

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.290 ДЕН
Моментална Цена
1.290 ДЕН
Цена со попуст
1.032 ДЕН
Заштеда: 258 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • BV *
  • OSFT *
  • MISC Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Y NK FEATHERLIGHT SSNL е унисекс капа наменета за тинејџери. Има издржлив и модерен дизајн кој придонесува за автентичен стил во текот на целата година. Капата има карактеристична Nike графика, како и перфорации што овозможуваат континуирана вентилација, така што е пријатна да се носи секој ден. Оваа капа може да се комбинира со целата облека и брзо ќе стане омилен моден додаток за вашето дете. Спецификации: • Карактеристична Nike графика • Состав: полиестер • Боја: бела, сива • Код на производ: DH2048-077 .
Подетално

Nike Y NK FEATHERLIGHT SSNL е унисекс капа наменета за тинејџери. Има издржлив и модерен дизајн кој придонесува за автентичен стил во текот на целата година. Капата има карактеристична Nike графика, како и перфорации што овозможуваат континуирана вентилација, така што е пријатна да се носи секој ден. Оваа капа може да се комбинира со целата облека и брзо ќе стане омилен моден додаток за вашето дете.

Спецификации:

• Карактеристична Nike графика

• Состав: полиестер

• Боја: бела, сива

• Код на производ: DH2048-077

Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Y NK FEATHERLIGHT SSNL е унисекс капа наменета за тинејџери. Има издржлив и модерен дизајн кој придонесува за автентичен стил во текот на целата година. Капата има карактеристична Nike графика, како и перфорации што овозможуваат континуирана вентилација, така што е пријатна да се носи секој ден. Оваа капа може да се комбинира со целата облека и брзо ќе стане омилен моден додаток за вашето дете.

Спецификации:

• Карактеристична Nike графика

• Состав: полиестер

• Боја: бела, сива

• Код на производ: DH2048-077

Карактеристика Вредност
Категорија Качкет
Основна поделба Текстил
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
BV
OSFT
MISC Унив.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет AV8055-675
Nike H86 CAP METAL SWOOSH е детска унисекс капа наменета за тинејџери. Таа има модерен ...
792 ДЕН
Заштеда 20%
990 ДЕН
Помош