за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
ОДБЕРЕТЕ ГО СОВРЕМЕНИОТ CHAMPION ИЗГЛЕД ЗА ЗИМАТА КОЈА НИ ПРЕТСТОИ
Lifestyle
30.11.2020.
Lifestyle

ОДБЕРЕТЕ ГО СОВРЕМЕНИОТ CHAMPION ИЗГЛЕД ЗА ЗИМАТА КОЈА НИ ПРЕТСТОИ

30.11.2020.

Некогаш незамисливата мешавина од спорт и елеганција стана неопходност – а сега е идеална можност да се надополни тој стил со обувките и облеката од новата зимска колекција на Champion.

Облечете се во модерен спортски стил и диктирајте ја модата оваа сезона со колекцијата што ќе ги надмине границите не само на удобноста, туку и на квалитетот, и сето тоа по многу прифатливи цени.

Брендот Champion ни носи вистинско освежување во зимските комбинации на урбан аутфит со впечатливи бои кои сме сигурни дека некои од нив ќе станат ваша омилена комбинација.

Впечатливи нијанси и софистициран крој на дуксерите и долен дел на тренерки, комбинирани со патики, совршено ќе одговараат за секојдневните прилики каде е дозволен порелаксиран изглед.

За сите љубители на класичните, црно-белите комбинации, постојат и модели во кои, благодарение на препознатливиот принт на Champion и специфичните материјали, нема да останете незабележани.

Доколку саката да бидете облечени од глава до пети во Champion, покрај облеката и обувките можете во новата колекција да пронајдете и капи, ракавици и шалови – по ваша мерка и вкус.

Champion новата колекција едностано ќе ве освои.

Целата понуда можете да ја најдете во продавниците на Sport Vision како и на Online shop.

Слични статии

28.
Feb.
Lifestyle
Футуристички, а сепак модерен изглед, новите Reebok Royal Pervader ги прави совршен избор за новата сезона.
20.
Dec.
Lifestyle
Сите модели можете да ги најдете во продавниците на Sport Vision како и на Online shop.
31.
May.
Lifestyle
Со денешното темпо на живот, секогаш сме во потрага за патики кои покрај удобноста, одлично одговараат на најразлични комбинации.
15.
Mar.
Lifestyle
Converse е признат во целиот свет како бренд за самоизразување и поттикнување на усвојување на различните култури на патиките.
26.
Sep.
Lifestyle
adidas NEO моделите се актуелни и оваа сезона – подеднакво удобни и кул!
19.
Jun.
Lifestyle
Сакаш нов пролетен изглед? Имаме одлични предлози за тебе. За новиот изглед ќе се погрижи New Balance!
06.
Apr.
Lifestyle
Зошто да изберете само еден стил, кога може да ги имате сите: аdidas NEO го овозможува тоа, мешање на спортски и моден стил во современ дизајн. 
12.
Dec.
Lifestyle
ADIDAS AX2 MID GTX  е прав избор ако имате активности кои се одвиваат во природа како што се долгите прошетки или планинарењето.